Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava Bratislava

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Show 17.09 20:00 21:00

Cirque du Soleil a ich dychberúce predstavenie Corteo konečne prichádzajú do Bratislavy v septembri 2022!

Corteo, jedno z najočarujúcejších javiskových vystúpení jedinečného Cirque du Soleil, je pripravené uchvátiť slovenských divákov po dvojročnej pauze. Predstavenie sa odohráva na unikátnom obojstrannom pódiu, ktoré sa postará o nezabudnuteľný zážitok. Corteo znamená v taliančine posledná púť resp. pohreb a v podaní Cirque du Soleil sa jedná o radostný sprievod poslednej cesty klauna. Predstavenie spája hereckú vášeň s eleganciou a silu akrobatov, ktorí divákov vtiahnu do divadelného sveta umenia, komédie a spontánnosti v tajuplnej atmosfére medzi nebom a zemou.

Predstavenia sa uskutočnia v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v dňoch 15.-18. septembra 2022.

Vstupenky pre imobilných návštevníkova ich doprovod budú dostupné na tieto predstavenia: 18.9.2022 (nedeľa) – 13:00 , 18.9.2022 (nedeľa) – 17:00. Zakúpiť je ich možné cez e-mailovú adresu help@ticketportal.sk. Držiteľ vstupenky imobilný a doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP.  


Všetci návštevníci bez ohľadu na vek (vrátane detí) budú na vstup do miesta konania podujatia potrebovať platnú vstupenku. Upozorňujeme, že predstavenia zahŕňajú hlasné zvuky a úseky tmy, ktoré môžu niektoré deti vystrašiť.

Zakúpením vstupeniek na toto podujatie beriete na vedomie, že podujatie sa uskutoční v súlade s aktuálne platnou vyhláškou ÚVZ upravujúcou účasť na podujatiach. Organizátor podujatia si vyhradzuje právo požadovať od návštevníkov podujatia dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných opatrení. Oboznámenie sa s aktuálnymi opatreniami pred vstupom na podujatie je zodpovednosťou každého návštevníka. Ak bude návštevník ignorovať alebo porušovať tieto opatrenia oznámené a požadované zákonom, organizátor podujatia má právo požiadať návštevníka, aby opustil podujatie bez možnosti kompenzácie, odškodnenia a/alebo vrátenia sumy za vstupenku alebo jej určitej časti.


Zdroj informácií.