Ada Apartments ***

Preveriť voľné termíny
hodnotení: 0 | prehľad Hodnotenie:

Apartmány Ada sa nachádzajú v pokojnej lokalite obce Liptovský Trnovec, 150 metrov od Liptovskej Mary a sú obklopené sviežou záhradou. Ponúkajú vám ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a zariadený altánok s grilom.

Vo všetkých ubytovacích jednotkách je vám k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom a vlastná kúpeľňa. Využívať môžete káblovú TV, CD a DVD prehrávač. Všetky ubytovacie jednotky sú zariadené dreveným nábytkom a niektoré majú drevené stropy.

Ubytovacie zariadenie je dobrým východiskovým bodom pre pešiu turistiku v Tatrách. Najbližší obchod s potravinami sa nachádza vo vzdialenosti len 50 metrov. Najbližšia reštaurácia je vzdialená menej ako 200 metrov a aquapark Tatralandia 3 km.

Priamo pri apartmánoch sa nachádza miestna autobusová zastávka. Hlavná železničná stanica v Liptovskom Mikuláši je situovaná vo vzdialenosti 6 km, lyžiarske stredisko Pavčina Lehota vo vzdialenosti 14 km a lyžiarske stredisko Jasná vo vzdialenosti 16 km od apartmánov Ada. Priamo na mieste máte k dispozícii bezplatné parkovisko.

Liptovsky Trnovec 268, 03222 Liptovský Trnovec
Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Kúrenie, Vyhradený priestor pre fajčiarov
Free! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
Zmenáreň
Rybolov, Pešia turistika, Cyklistika, Detské ihrisko
Záhrada, Terasa, Slnečná terasa
Úschovňa lyží
slovensky, rusky, anglicky, nemecky