Incheba Expo Aréna, Bratislava Bratislava

BORIS BREJCHA & ANN CLUE / ALDEA 1st ANNIVERSARY

Hudba 16.09 21:30 22:30

BORIS BREJCHA & ANN CLUE | ALDEA 1st ANNIVERSARY

ALDEA oslavuje svoje prvé výročie! 😍

Hlavným hosťom bude jeden z najžiadanejších svetových DJov Boris Brejcha 🎭

O support sa postará spoluzakladateľka vydavateľstva FCKNG SERIOUS -  ANN CLUE 🔥

Dalších členov line-upu predstavíme čoskoro.

BORIS BREJCHA

🎶 Nemecký DJ, ktorý svoju tvár väčšinu času skrýva za benátskou divadelnou maskou zavíta po tretí krát  na Slovensko. Boris Brejcha debutoval v roku 2006 trackmi v žánri house na berlínskom labele Autist Records. Od tej doby prešiel veľmi dlhú cestu, vydal nespočetne veľa singlov a viacero albumov. Spolu s kolegami a priateľmi – Ann Clue a Deniz Bul spoločne založili vydavateľstvo FCKNG SERIOUS. Začiatkom tohto roka Brejcha vydal šiesty štúdiový album – Space Diver. Boris Brejcha je absolútny priekopník žánru hi-tech minimal, ktorý milujú jeho fanúšikovia po celom svete. Má za sebou mega úspešné show a vypredané haly. Svoje DJské umenie predviedol už dvakrát aj pre francúzsku sériu eventov Cercle v prostredí parížskeho Grand Palais a hradu Château de Fontainebleau.

ANN CLUE

Ann Clue mala odjakživa vášeň pre hudbu.  V posledných rokoch ju jej energia a hudba etablovali na pódiu i v zákulisí ako jednu z umelkýň, ktoré ovládajú tanečné parkety po celom svete.  Aj keď svoju kariéru len začala, už hrá na mnohých známych festivaloch, ako sú Awakenings, EDC Las Vegas, Exit Festival, Time WARP, Sonus a OFF Sonar.  Minulý rok cestovala po celom svete na akcie v USA, Kanade, Brazílii, Argentíne, Kolumbii, Austrálii, samozrejme po celej Európe- aby sme spomenuli len niektoré z 35 krajín, ktoré Ann Clue navštívila v posledných rokoch turné.  Má jedinečnú estetiku, vďaka ktorej vynikla v odvetví, v ktorom dominujú muži, s mnohými výzvami a taktiež so svojou kariérou.  Ako súčasť rodiny Fcking-Serious-Family našla svoju power-up-mantru a pripravuje ďalšie projekty, vďaka ktorým si zapamätáte jej meno.

❗️Dovoľujeme si Vás upozorniť, že ak sa akcia nebude môcť uskutočniť kvôli nariadeniam vlády SR v súvislosti s COVID-19 si ako organizátori vyhradzujeme právo na zmenu

Sektor VIP:
- vlastný vstup na event
- šatňa zdarma
- vlastný VIP bar
- vyvýšený priestor s lepším výhľadom na stage
- vlastné VIP WC

Sektor Backstage VIP:
- vlastný vstup na event
- šatňa zdarma
- vlastný VIP bar
- vyvýšený priestor pri DJovi
- vlastné VIP WC

Vstupenka je jednorázová!

Vstup na podujatie je 18+

Sleduj náš instagram tu: https://www.instagram.com/aldea.music
Sledu náš facebook tu: https://www.facebook.com/music.aldea/
Link na podujatie: https://fb.me/e/2ASsKUOQm

 

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!


Zdroj informácií.