Amfiteáter Banská Bystrica Banská Bystrica

Kralovstvo Deti

Festivaly 03.07 09:30 10:30


SHOW SLOVAKIA prináša prvý ročník celoslovenského detského festivalu “KRÁĽOVSTVO DETÍ”. Festival sa uskutoční v troch mestách na Slovensku: Trnava, Poprad a Banská Bystrica. Na jednom mieste, počas celého víkendu, môžu deti vidieť hudobné vystúpenia svojich obľúbených interpretov, zabaviť sa na zaujímavých sprievodných aktivitách, obľúbených kolotočoch a rôznych atrakciách.

Okrem bohatého programu na javisku, nebudú chýbať rôzne aktivity pre deti, veľa zábavných atrakcií a súťaží so zaujímavými cenami. Samozrejmosťou aj gastro zóna s bohatým výberom jedál pre všetkých s ekologickým spracovaním odpadu a mnoho ďalších prekvapení.

Program festivalu:

  • Sobota: Dúhalka, Sníček Hugo, Hanička a Murko, Mici a Mňau, Tom a Elo, divadelné predstavenia s obľúbenými hrdinami detí a špeciálni hostia, ktorých všetci poznajú zo šou “Superstar” – Giovanni Ricci a Martina Koniariková.
  • Nedeľa: Fíha Tralala, Paci Pac, malinyJAM, Nely Portella, Kúzelník Wolf, Sranda Banda a špeciálni hostia – muzikál “Slovenské Ľadové Kráľovstvo 2” s originál hlasmi.

Presný časový harmonogram zverejníme pred festivalom, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a webe. Zmena programu vyhradená.

POZOR!!! V Trnave Fíha Tralala vystúpi v sobotu, 05.06., Mici a Mňau v nedeľu, 06.06.

Nenechajte si ujsť, toto všetko, počas letných víkendov v troch mestách na Slovensku!

Areál festivalu je v každom meste kapacitne obmedzený. V prípade vypredania kapacít nevieme zaručiť predaj vstupeniek na mieste konania. Využite promo ceny vstupeniek:

  • Do 31.12.2020 je promo cena jednodňovej vstupenky 12 EUR, permanentky na dva dni 19 EUR.
  • Od 1.1.2021 do dňa konania festivalu je cena jednodňovej vstupenky 15 EUR, permanentky na dva dni 24 EUR.
  • V deň konania festivalu je cena jednodňovej vstupenky 18 EUR, permanentky na dva dni 29 EUR.

Promo ceny sú platné len do 31.12.2020!!!

Lístky je potrebné zakúpiť pre deti od 1 roka, deti do 1 roka majú vstupné zdarma. ZŤP majú vstup zadarmo, sprevádzajúca osoba má zľavu 50% z ceny lístka na mieste. ZŤP lístky nie je možné získať v predpredaji festivalu, ale až na mieste konania festivalu pri pokladni.

Všetky vstupenky sú neprenosné, platia teda pre jednu osobu, ktorá dostane na mieste konania vstupnú pásku. Akokoľvek poškodená páska nebude na vstupe uznaná ako platná pre vstup do areálu. Pri opustení areálu je možné vrátiť sa s nepoškodenými páskami.

Pokyny organizátora:

Organizátor podujatia si vyhradzuje právo na zmenu programu. Zákaz vstupu do areálu festivalu so psom. Zákaz vstupu do areálu festivalu so zbraňou alebo zdraviu nebezpečnými predmetmi. Zákaz vstupu do areálu osobám v značne podnapitom stave. Organizátor povoľuje jednu fľašu tekutiny (do 1L) na 1 dieťa.

Ku každému lístku dostanete žetóny v počte troch kusov, ktoré môžu deti využiť na rôznych aktivitách a kolotočoch. Každé dieťa, ktoré sa zúčastni na festivale dostane “Doklad obyvateľa Kráľovstva detí”, ktorý prinesie mnoho ďalších výhod a bude tiež peknou pamiatkou.


Zdroj informácií.