Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava Bratislava

CIRQUE DU SOLEIL - CORTEO

Show 15.09 20:00 21:00

Cirque du Soleil a ich dychberúce predstavenie Corteo konečne prichádzajú do Bratislavy v septembri 2022!

Corteo, jedno z najočarujúcejších javiskových vystúpení jedinečného Cirque du Soleil, je pripravené uchvátiť slovenských divákov po dvojročnej pauze. Predstavenie sa odohráva na unikátnom obojstrannom pódiu, ktoré sa postará o nezabudnuteľný zážitok. Corteo znamená v taliančine posledná púť resp. pohreb a v podaní Cirque du Soleil sa jedná o radostný sprievod poslednej cesty klauna. Predstavenie spája hereckú vášeň s eleganciou a silu akrobatov, ktorí divákov vtiahnu do divadelného sveta umenia, komédie a spontánnosti v tajuplnej atmosfére medzi nebom a zemou.

Predstavenia sa uskutočnia v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v dňoch 15.-18. septembra 2022. Vstupenky na všetky podujatia budú v predaji od 16. decembra 2021 od 9:00.

Držiteľ vstupenky imobilný doprovod imobilného sa musí pred vstupom na podujatie preukázať platným preukazom ZŤP 

Zakúpením vstupeniek na toto podujatie beriete na vedomie, že podujatie sa uskutoční v súlade s aktuálne platnou vyhláškou ÚVZ upravujúcou účasť na podujatiach. Organizátor podujatia si vyhradzuje právo požadovať od návštevníkov podujatia dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných opatrení. Oboznámenie sa s aktuálnymi opatreniami pred vstupom na podujatie je zodpovednosťou každého návštevníka. Ak bude návštevník ignorovať alebo porušovať tieto opatrenia oznámené a požadované zákonom, organizátor podujatia má právo požiadať návštevníka, aby opustil podujatie bez možnosti kompenzácie, odškodnenia a/alebo vrátenia sumy za vstupenku alebo jej určitej časti.


Zdroj informácií.