STARS auditorium, BA Bratislava

AC/DC Tribute Show Highway to Symphony with Symphony Orchestra

Hudba 13.06 20:00 21:00

AC/DC Tribute Show “Highway to Symphony” with Symphony Orchestra

Vypočuť si piesne legendárnych AC/DC naživo na koncerte je snom všetkých milovníkov rocku! „Highway to Symphony“ je šou, ktorá mení sny na skutočnosť! Prvý a jediný koncert so symfonickým orchestrom je poctou preslávenej kapele AC/DC za účasti špeciálne pozvaných hviezd: Jacka Frosta (najlepší hlas Bona Scotta) a skupiny The Jack. Táto show jednoducho nemá obdobu!

V jeden večer sa javisku stretnú dve epochy! AC/DC a symfonický orchester, klasika a súčasnosť. Silná energia koncertov nenechá ľahostajným ani jedného z tisícok poslucháčov všetkých vekových skupín.

Kultové obdobie „vysokonapäťového“ rock'n'rollu, nerozlučne spojené s osobnosťou Bona Scotta, zosobňuje oficiálny hlas Bona – Jack Frost. Jack Frost, vokalista tribute kapely The Jack, je podľa fanklubov AC/DC najlepší hlas Bona Scotta na svete!

A druhé obdobie úspechu austrálskych rockerov sa spája s Brianom Johnsonom, ktorého v šou stelesní hosťujúci vokalista Dodo „Brian“ Šimún.

"The Jack" je AC/DC tribute kapela a symfonický orchester "Lords Of The Sound", to sú 2 hodiny vysokonapäťového austrálskeho rock'n'rollu v tom najlepšom živom podaní.

Divákov čaká obrovská výbušná šou: najlepšie hity a gitarové riffy dvoch epoch austrálskych rockerov, prekypujúca energia, symfonické integrácie a interpretácie hard rocku, ohromujúci zvuk čo najvernejší originálu! A to najdôležitejšie – fantastické emócie pri piesňach vašich obľúbených AC\DC!

Spojenie rock'n'rollu kapely AC/DC so symfonickým orchestrom sa uskutoční po prvýkrát! Jedinečná show, čistá energia austrálskeho rocku, zvuk plný drivu a harmónia symfonického orchestra v novom šate vyvolajú fantastické emócie! Dve epochy AC/DC v jednom programe – „Highway to Symphony“.

www.highwaytosymphony.com

19:00 - open door foje
19:30 - open door sála
20:00 - začiatok predstavenia
Dĺžkaka koncertu 2 h

Zdroj informácií.