Apartman Panorama 805 ****

Preveriť voľné termíny
hodnotení: 37 | prehľad Hodnotenie:

Apartmán Panorama 805 je súčasťou hotelu Panorama Resort s panoramatickým výhľadom na národné parky Vysoké a Nízke Tatry. Ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním a na mieste je vám k dispozícii aj bezplatné pripojenie na internet.

Tento apartmán má terasu, rozkladaciu pohovku, priestor na posedenie, káblovú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

V hoteli Panorama Resort sa nachádza terasa, kaviareň, záhrada, detské ihrisko a detský kútik, ako aj reštaurácia, v ktorej sa podávajú tradičné slovenské a medzinárodné jedlá. Na mieste si môžete požičať bicykle, lyže a snowboardy a v hotelovom obchode so športovými potrebami si môžete kúpiť športové vybavenie.

Pri hoteli sa nachádza zastávka kyvadlového autobusu, ktorým sa dostanete do lyžiarskeho strediska Park Snow Štrbské Pleso vzdialeného 900 metrov.

Štrbské Pleso je vzdialené iba 100 metrov od apartmánu Panorama 805. Na železničnú a autobusovú stanicu Štrbské Pleso sa dostanete pešo za 2 minúty. Letisko Poprad je vzdialené 20 minút jazdy autom.

Štrbské Pleso 4020, 05985 Štrbské Pleso
Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Výťah, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske, Vyhradený priestor pre fajčiarov
Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je 6 EUR za deň.
Reštaurácia
Recepcia s nepretržitou prevádzkou , Úschovňa batožín
Lyžovanie, Pešia turistika, Cyklistika, Detské ihrisko
Záhrada, Terasa
Úschovňa lyží, Lyžiarska škola