Apartman Mariana ***

Preveriť voľné termíny
hodnotení: 13 | prehľad Hodnotenie:

Apartmán Mariana sa nachádza v lyžiarskom stredisku Nový Smokovec v areáli ubytovacieho zariadenia Família Smokovec. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním, fitnescentrum, bar, recepciu s nepretržitou prevádzkou, úschovňu batožiny a úschovňu lyží. Vo vstupnej hale máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a využívať môžete aj bezplatné parkovanie v garáži.

Tento apartmán má rozkladaciu pohovku, posedenie, TV, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. K dispozícii tu máte aj bezplatné káblové pripojenie na internet.

Objednať si môžete aj stravovanie, pričom jedlá sa podávajú vo vedľajšom penzióne, do ktorého sa dostanete za iba 3 minúty chôdze.

Navštíviť môžete aj relaxačné stredisko na mieste, ktoré je vybavené vírivkou, 3 saunami, ochladzovacím bazénom a relaxačnými vyhrievanými lôžkami. V okolí sa môžete venovať trekingu, cyklistike, turistike a lyžovaniu.

Lyžiarske stredisko Starý Smokovec a lyžiarske svahy sú vzdialené 2 km. Do Kežmarku sa dostanete za 20 minút a na golfové ihrisko Black Stork za 25 minút jazdy autom.

Nový Smokovec, 061 01 Vysoké Tatry
Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske
Free! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
Bar
Recepcia s nepretržitou prevádzkou
Lyžovanie, Pešia turistika, Cyklistika, Sauna, Fitnescentrum, Kúpeľné a wellness centrum, Masáže, Vírivka, Detské ihrisko
Úschovňa lyží, Lyžiarska škola
slovensky, anglicky