Hotel Dukla ****

Preveriť voľné termíny
hodnotení: 0 | prehľad Hodnotenie:

Hotel DUKLA je situovaný v samotnom centre mesta Prešov, na začiatku pešej zóny pri Divadle Jonáša Záborského. Hotel už od svojho vzniku plní funkciu centra spoločenského života v meste. Hotel je výborne situovaný a každý, či už ubytovaný hosť alebo denný návštevník ho ľahko nájde.

Na prízemí hotela sa nachádza kaviareň a reštaurácia, ktoré slúžia aj na organizovanie kongresových podujatí a školení s kapacitou cca do 120 osôb. Vedľa reštaurácie sa nachádza salónik pre 20 osôb. 

Hotel ponúka aj Lobby bar, kde sa nachádza 30 miest na sedenie v klimatizovanom prostredí a Zimnú záhradu s kapacitou 50 miest , ktorá sa výborne hodí na menšie uzatvorené firemné alebo spoločenské akcie.

Hotel ponúka 60 izieb s celkovou kapacitou 101 lôžok. Súčasťou vybavenia každej izby je pracovný stôl, televízor so satelitným prijímačom, pripojenie na internet, trezor, minibar, sušič na vlasy a samostatná kúpeľňa s vaňou a toaletou. K dispozícii sú aj izby s klimatizáciou a bezbariérové izby.

KONGRESOVÁ SÁLA

Na 2. poschodí hotela sa nachádza kongresová sála vybavená najmodernejšou technikou s kapacitou pre 200 osôb. Všestranné využitie ju predurčuje na usporadúvanie kongresov, sympózií, konferencií, ale aj na oslavy životných jubileí, svadieb, stužkových a iných spoločensko-kultúrnych podujatí.

Kongresová sála má vlastný obslužný bar, letnú vyhliadkovú terasu, parket, malý salónik pre 20 osôb a menšiu rokovaciu miestnosť pre 15 osôb, ktoré vhodne dopĺňajú hlavnú sálu a vytvárajú možnosť pre nerušené rozhovory top manažérov.

WELLNESS

Na najvyššom poschodí hotela nájdu naši hostia, ale aj denní návštevníci oázu pokoja - Wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Prešov a komplexnou ponukou služieb, akú v meste nenájdete - fitness centrum, masáže, sauny, jacuzzi, kadernícky salón, solárium, bar a odpočiváreň.

 

 

 

Námestie legionárov 2, 080 01 Prešov
Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
Denná tlač, Trezor, Nefajčiarske izby, Izby / zariadenie pre telesne postihnutých, Výťah, Klimatizácia, Vyhradený priestor pre fajčiarov
Free! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
Reštaurácia, Bar, À la carte reštaurácia
Recepcia s nepretržitou prevádzkou , Zmenáreň, Práčovňa, Čistiareň, Služba žehlenia, Zariadenia pre schôdzky / bankety, Fax / Fotokopírovanie
Biliard, Sauna, Solárium, Kúpeľné a wellness centrum, Masáže, Vírivka, Herňa
slovensky, anglicky