4sochy ****

Preveriť voľné termíny
hodnotení: 0 | prehľad Hodnotenie:

Apartmán 4sochy sa nachádza v historickej budove so 4 sochami na streche, ktoré predstavujú 4 ročné obdobia priamo v historickej Banskej Štiavnici, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Ponúka vám ubytovaciu jednotku s možnosťou vlastného stravovania. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom apartmáne a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste.

V apartmáne zariadenom vo vintage štýle môžete využívať obývací priestor, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom a vlastnú kúpeľňu s vaňou. Z apartmánu 4sochy sa môžete pokochať výhľadom na hlavnú ulicu a Nový zámok.

Najbližšia reštaurácia je vzdialená 20 metrov a obchod s potravinami 100 metrov.

V okolí sa môžete venovať rôznym činnostiam, ako je napríklad lyžovanie a pešia turistika. Apartmán sa nachádza 200 metrov od kostola svätej Kataríny a 400 metrov od Nového zámku. Starý zámok je vzdialený 600 metrov a Slovenské banské múzeum 2 km. Lyžiarske stredisko Salamandra je situované vo vzdialenosti 9 km a kúpele Vyhne vo vzdialenosti 12 km.

Kammerhofská 16, 96901 Banská Štiavnica
Free! Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Kúrenie, Vyhradený priestor pre fajčiarov
Free! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
Lyžovanie, Pešia turistika
slovensky, rusky, anglicky, nemecky